Yeni Üyelik Üye Girişi

Pearson Assured nedir?

Pearson Assured, dünyanın en büyük eğitim çözümleri şirketi Pearson tarafından geliştirilen, uluslararası tanınırlığa sahip bir kalite güvencesi ve akreditasyon sistemidir. Bu akreditasyona sahip eğitim kurumlarının öğrencileri, uluslararası düzeyde tanınırlığa sahip “Pearson Assured sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Yaklaşık yüz ülkede faaliyet gösteren Pearson tarafından sağlanan bu kalite güvencesi ve akreditasyon hizmeti, dünya standartlarında geliştirilmekte ve uluslararası düzeyde kabul görmektedir.

Neden Pearson Assured?

Öğrenciler, başarıyla bitirdikleri programın “Pearson Assured” tarafından akredite edilmiş, dünya standartlarında kalite güvencesi sağlanmış bir program olduğunu gösteren bir sertifika almaya hak kazanacaklardır.
Söz konusu sertifika, öğrencilerin elde ettikleri yeterliliklerin, akademik ve mesleki olarak daha kapsamlı bir geçerliliğe sahip olmasına yardımcı olacaktır.
Pearson, dünya çapında 1000’den fazla kurum ile birlikte çalışmaktadır. Özellikle İngiltere’de, ABD’de, Avrupa’da ve Orta Doğu’da birçok kurum ve kuruluş ile çalışmalar yürütülmektedir. Öğrencilerin kazandıkları sertifikalar, dünyanın pek çok yerinde kariyerlerine devam etmelerine destek sağlamaktadır.

Pearson Assured sertifikasını kimler alabilir?

Pearson Assured tarafından yürütülen kurumsal akreditasyon sürecini başarı ile tamamlamış üniversitelerin akredite edilen programlarından mezun olan öğrenciler, uluslararası tanınırlığı olan “Pearson Assured Akreditasyon Sertifikası” alabilme hakkına sahiptirler.

Sertifika süreci başvuru, onay, İngiltere’de basım ve teslimat aşamalarından oluşan 4 haftalık bir süreyi kapsamaktadır.

Satın Almaya Devam Et
pearsonyayinlari.com
Pearson Blog Youtube Instagram Twitter Facebook